Vienmēr ļoti priecājos par Jūsu atsauksmēm, tās silda sirdi, ceļ spārnos, iedvesmo iet uz priekšu, pilnveidoties un nekad neapstāties! :)

PIEVIENOT ATSAUKSMI

Ilze B.

 

Sveiki, Olga,
paldies par bildēm! Rezultāts ir apburošs, un apbrīnoju jūsu spēju strādāt ar mazuļiem un "uzčubināt" fotosesijai :)! Esam ļoti priecīgi par bildēm. Ceru, ka būs iespēja atgriezties pie jums vēl kādreiz uz zīdainīša fotosesiju :). 

Ieva

 

Iesaku Iesaku Iesaku.
Profesionalitāte, Maigums, Atmosfēra un rekvizīti burvīgi.
Es trīs stundas atpūtos, kad manu meitiņu čubināja un tina smukos lakatos. Tik maigās rokās, bija prieks nodot savu jaundzimušo, kurai tikai septiņas dieniņas un vērot no malas kā top skaistas un profesionālas bildes

Viktorija Vilka

 

Добрый день, Ольга! Спасибо вам за фоторгафии. Очень красивые, мы счастливы. Фотографии получились просто шедевры. Ты мастер своего дела и супер классный человек. Мы обязательно к вам ещё придем!

Елена Куликова

 

С удовольствием рекомендую студию Оли. Аккуратный handling малыша, разнообразный реквизит для фотосьемки, учитываются пожелания заказчика по кадрам и подбору аксессуаров, соблюдение сроков. С Олей приятно работать! Фотографии получились невероятно красивые и проникновенные! Мы очень довольны.

Elīna Puķīte

 

Liels, liels paldies, Olgai par burvīgajām bildēm! Ļoti skaistas, mīļuma piepildītas. <3

Var redzēt, ka cilvēks mīl to ko dara - un tad tas izdodas vislabāk! :)

Alise Zvejsalniece

Ļoti skaisti. Esam pateicīgi par šiem burvīgajiem mirkļiem. Noteikti ieteiksim saviem paziņām un draugiem.

Kristīne

 

Какая красота!!!! Я не могу налюбоваться. Видна мимика и индивидуальность! Очень круто!!!! Всем буду советовать. Спасибо огромное!!! Мы очень довольны!

Sandra

 

Sveiki! Paldies. Esam ļoti priecīgi, jo bildes ļoti skaistas! Paldies jums par rūpīgo darbu. Noteikti ieteiksim jūs kā profesionāli arī draugiem!

Sabīne Ārste

 

Ļoti profesionāla un pacietīga fotogrāfe! Esam ļoti priecīgi par tik mīļajām bildītēm! Sirsnīgs paldies un vēlam veiksmi arī turpmāk šajā skaistajā darbiņā!

Dace

 

Paldies, Olga, bildes ir lieliskas :)
Man liels prieks, ka izvēlējāmies Jūs, kas mums sarūpēja jaukas foto atmiņas.

LIELS PALDIES! 

Līva Mozerta

 

Sirsnīgs paldies Olgai par profesionālismu un mīlestību,ko viņa ieguldīja fotosesijas laikā. Bildes ir fantastiskas,noteikti iesaku šo brīnišķīgo fotogrāfi.

Renāte Skutele

 

Paldies par fantastiskajām jaundzimušā bildēm. Tās būs neaizmirstamas atmiņas. Fotogrāfe ļoti jauka, sirsnīga. Radošs cilvēks īstajā laikā un vietā. Labākā mammiņa saviem diviem dēliem. :)

 

 

Zane Miklava

 

Forša, radoša fotogrāfe un galvenais, ka mazajiem patīk.

Ilze Pāla

 

Liels, liels paldies par bildēm ;) Bildes tiešām ļoti smukas, pat paši negaidījām, ka tik skaistas var vispār sanākt :)