Akcija piesakot jaundzimušā fotosesiju līdz 30.06.2024 Rīga, tel. 25987232

Kādā vecumā notiek jaundzimušā fotosesija?

Jaundzimušos fotogrāfē pirmajās divās viņa dzīves nedēļās - optimālākais laiks 5-10 dienas. Šajā posmā viņi parasti ilgi un saldi čuč, viņus nemoka puncītis, pozas "kā mammas vēderiņā" viņiem ir komfortablas un dabiskas. Mazuļus, kas ir vecāki, es piedāvāju sabildēt Jūsu mājās vai kāda mājīgā fotostudijā " life style" stilā, neizmantojot aksesuārus un pozas, kas paredzēti jaundzimušajiem līdz 2 nedēļām. 

 

Cik ilgst fotosesija mazulim "life style" stilā?

 

Tā ilgst 1h, jo studijās laiks ir ierobežots, mājās šī fotosesija var ilgt mazliet ilgāk. 

 

Kur notiek jaundzimušā fotosesija?

 

Tā notiek manā speciāli aprīkotā fotostudijā, kur viss nodrošināts,  lai tā būtu maksimāli komfortabla gan mazulim gan vecākiem. Tajā atrodas viss nepieciešamais rekvizīts, kā arī studijas gaismas, jo mūsu platuma grādos, tumšajos mēnešos, ne vienmēr pietiek ar dienas gaismu. Ja kādu iemeslu pēc, Jūs negribat braukt uz fotostudiju, Jums jārēķinās, ka bilžu kvalitāte būs atkarīga no tā, cik gaišas telpas ir Jūsu mājās - dienas gaismā. Ja Jums ir gaišas telpas, lieli logi līdz grīdai, priekšā nav citas celtnes vai koki, tad es pat iesaku saukt fotogrāfu uz mājām, jo tādos gaismas apstākļos sanāk ļoti skaistas fotogrāfijas! :) No grieķu valodas, fotogrāfija nozīmē zīmēšana ar gaismām, tā kā laba gaisma mums ir ļoti svarīga.

 

Vai mums jābūt līdz saviem aksesuāriem mazulim jeb tie ir Jūsu?

 

Visi aksesuāri ir mani, Jums speciāli neko pirkt nevajag. Viss ko redzat manā portfolio, ir pieejams studijā. Jums tikai jāpadomā par apģērbu sev, ģimenes kadriem. Iesaku izvēlēties kaut ko neitrālos toņos, lai nav nekas raibs, kas varētu novirzīt uzmanību. Ļoti vēlams lai manikīrs mammai arī ir neitrālos toņos.

 

Kā tiek izvēlēts rekvizīts jaundzimušā fotosesijai?

 

Es pati to izvēlos uz katru sesiju. Ja vecākiem ir kādas īpašas vēlmes, jeb gribas kaut ko līdzīgu no mana portfolio, mēs to varam apspriest pirms fotosesijas.

 

Ko darīt ja jaundzimušais fotosesijas laikā neguļ?

 

Pirmām kārtam, par to nevajag satraukties! Mēs uztaisīsim vairākas bildes nomodā, ja mazais ir mierīgs. Parasti mēs sākam ar to ka mamma pabaro mazo, citreiz mazais tā arī aizmieg, bet tas notiek dažādi. Citi aizmieg uzreiz, citiem var būt vajadzīgs mazliet vairāk laika. Bet ja mazulis tomēr neguļ, vai viņam ir ļoti jūtīgs miedziņš, varbūt jau sākušās kolikas, arī nevajag pārdzīvot, man ir bijuši dažādi bērniņi, un neviens bez smukām fotogrāfijām nav palicis, tāpēc garantētās 15 bildes, Jūs noteikti saņemsiet. :) 

 

Vai var uztaisīt kopbildes ar vecākiem?

 

Jā, protams. Neatkarīgi no tā kādu paketi izvēlēsieties, mēs varam uztaisīt kopbildes ar vecākiem, māsām un brāļiem, ja ģimenē ir arī vecāki bērniņi.

 

Vai ir iespēja saņemt vairāk par 15 fotogrāfijām?

 

Atļaujot publicēt fotogrāfijas manā mājaslapā un tai saistītās facebook un instagram lapās (parakstot modeļu relīzi), Jūs saņemat papildus vēl 2 fotogrāfijas. Pēc fotosesijas es atlasu labākās fotogrāfijas, no kurām Jūs paši izvēlaties sev vajadzīgo bilžu skaitu, apskatot tās sava epastā. Fotogrāfijas var arī piepirkt klāt, to cena ir 5eur/gab. Neapstrādātas fotogrāfijas es nedodu.

 

Ja Jums rodas vēl jautājumi, Jūs droši varat tos uzdot, aizpildot šo formu zemāk.