Akcija piesakot jaundzimušā fotosesiju līdz 30.06.2024 Rīga, tel. 25987232

Mazliet par mani.

Olga Bēma

Ģimenes fotogrāfe

“Mazs pumpuriņš plaukstā atveras..

Un tu zini – tas tevis izziedēts,

Nav lielākas laimes par to,

Nav skaistāku rūpju par šīm..”

/M.M.Linē/

 

 

Mani vienmēr ir aizrāvusi fotogrāfija, taču bija šaubas, vai gribu ar to nodarboties nopietni. Ieguvu starta zināšanas fotoskolā, bet nezināju, ko iesākt tālāk. Meklēju sevi vairākos žanros līdz radās piedāvājums strādāt fotosalonā. Diemžēl tur nevarēju izpausties radoši, fotografēju elementāros pases foto un tas bija viss. Skaitīju dienas līdz dekrētam! :)  

 

Pienāca laimīgā diena, kad satiku savu dēliņu, nu esmu mamma ar kameru, bildēju savu mazo un arī draudzeņu bērniņus uz nebēdu! Tas šķita jauki. Neilgi pēc pirmā, Dieviņš deva mums vēl vienu bērniņu, esam laimīgie divu puišu vecāki. Tobrīd - pārņemta atkal ar visu mazo un mīļo, ieraudzīju citu fotogrāfu radītas jaundzimušo fotogrāfijas. Nespēju saprast, kā kaut ko tādu vispār var dabūt gatavu, sāku meklēt informāciju, un pirmā mana iedvesmotāja bija Ukrainas TOP jaundzimušo fotogrāfe. Man ļoti paveicās, ka tiku pie viņas uz Meistarklasi, no kuras arī sākās mana lielā mīlestība pret newborn fotogrāfiju. ❤

 

Bērni – tā ir mūsu patiesā laime. Dieva dāvana. Mazulīša gaidības, manuprāt, ir pasaulē lielākais un skaistākais brīnums, kas maina sievieti un vīrieti, kas ļauj uzziedēt sievišķīgumam. Fotografējot gaidības, jaundzimušos un ģimenes, dvēseli pārņem prieks, jo varu būt šo laimes mirkļu tvērēja. Esmu priecīga, ka varu iemūžināt mīlestības pilnus skatienus, prieku, mazulīša žāviņu, mazos pirkstiņus un lūpiņas, noķert pirmos smaidus.

 

Jaundzimušie ir apbrīnojami – vēl tik mazi, bet katrs ar savu izteiksmi, raksturu. Tas jaušams jau mazuļa pirmajās nedēļās. Šie pirmie kopā būšanas brīži paiet tik ātri, tādēļ ir vērts šos brīnumainos mirkļus apstādināt. Lai pēc pieciem, desmit, divdesmit un vēl vairāk gadiem, skatoties fotogrāfijas, atcerētos mazuļa pirmās dienas... Lai atkal un atkal sajustu tos burvīgos mirkļus, kad tikko esat satikušies ar savu ilgi gaidīto mazulīti. 

 

Mans mērķis ir nepārtraukti attīstīties un pilnveidoties darbā, ko es mīlu no visas sirds, un palīdzēt Jums saglabāt atmiņas aizkustinošās fotogrāfijās no dzīves nozīmīgākajiem un skaistākajiem posmiem - bērniņa gaidības un tā ienākšana ģimenē.

 

Apmeklētie un organizēti pasākumi/apmācības...

 

2008-2009 Profesionālās Fotogrāfijas Skola

2016 Anastasija Kondratenko (UA) Meistarklase jaundzimušo fotogrāfijā

2017 Oļesjas Kovaļčukas (BY) Meistarklase jaundzimušo fotogrāfijā

2017 KARINA KIEL http://karina-kiel.com/ Meistarklase bērnu fotogrāfijā

2018 Lena Mint (Moscow) Gaidību fotosesijas workshop - organizātors - Olga Bēma

2019 Oļesjas Kovaļčukas (BY) Meistarklase jaundzimušo fotogrāfijā ar studijas gaismu.

2019 Aizvadīta personīgā individuālā meistarklase.

2019 Oļesjas Kovaļčukas (BY) Individuālās meistarklases organizēšana

2020 Personīga meistarklase jaundzimušo fotogrāfijā ar studijas gaismu.

2022 The Milky Way Newborn Retreat Member (Online photography school)

2023 Tallin Newborn Foto Forum

2023 The Milky Way Newborn Retreat Member 

 

 

KONTAKTI