Olga Bēma - fotogrāfe.

Mans ceļš fotogrāfijā…

Mani vienmēr ir aizrāvusi fotogrāfija, bet īsti nezināju vai gribu ar to nodarboties nopietni. Pēc vidusskolas gāju iestāties universitātē, joprojām atceros to atmosfēru, tā nospieda un sāku domāt, ko es te vispār daru. Tā nebija vieta, kur es varētu izpausties radoši, un mana iekšējā balss kliedza, ka tas nav man. Izgāju ārā, brīvi ieelpoju un, tajā pašā brīdī, izmetu iestāšanās dokumentus.

 

Vecākiem bija neliels šoks, ka es izlēmu apgūt fotomākslu, jo tā jau nav nopietna profesija, viņu uztverē. Līdz ar to neviens mani sākumā neatbalstīja un nācās smagi strādāt, lai apmaksātu savas mācības un varētu nopirkt pirmo fotokameru. Liels paldies pasniedzējiem no “profesionālas foto skolas”, kas ielika man pareizos pamatus, ar kuriem varēju tālāk veiksmīgi realizēties pati. Pa šiem 10 gadiem bija gan kāpumi, gan kritumi un arī lielākā laime - mani abi dēliņi.

2016

Sapratu ka bērnu foto ir tā niša, kurā vēlos darboties un arī vecāki to šoreiz ļoti atbalstīja. Es nejaušībām neticu, tāpēc uzzinot, ka Rīgā pirmo reizi notiek jaundzimušo fotogrāfes meistarklase, uzreiz pieteicos. Izrādījās, ka bija viena brīva vietiņa vien palikusi. Milzīgs paldies Anastasijai Kondratenko (www.newangel.com.ua) par jaunām zināšanām, par milzīgu pieredzi un vienkārši par to, ko viņa dara. Joprojām uzskatu viņu par vienu no labākajām. Esmu laimīga, ka tiku tieši pie viņas. Kopš tās dienas man ir skaidri mani mērķi.

 

Mans mērķis ir nepārtraukti attīstīties un pilnveidoties darbā, ko es mīlu no visas sirds, un palīdzēt Jums saglabāt atmiņas aizkustinošās fotogrāfijās no dzīves nozīmīgākajiem un skaistākajiem posmiem - bērniņa gaidības un tā ienākšana ģimenē.